Kurumsal

CATZO VE PUPZO bir kervan bakliyat markasıdır.

30 yıldan bu yana Türkiye ve dünya çapında Kervan Bakliyat adıyla faaliyet gösteren firmamız, kalite, güvenilir ve uygun fiyatları ile tüketiciye en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kedi ve Köpek Maması,kedilerin tüketimi için hazırlanan özel besinlerdir. Kedilerin ve köpeklerin doğru beslenmeleri ve sağlıklı yaşamaları için bazı besin maddelerine ihtiyaçları vardır.

Yeryüzünde birlikte yaşadığımız, hayatı paylaştığımız dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli besinler ile beslenmeleri, sağlıklı bir yaşam sürmeleri için biz Catzo ve Pupzo markaları olarak sağlıklı, hijyenik ve protein değerleri yüksek ürünler üretiyoruz.

CATZO Kedi Maması

Catzo kedi maması ürünlerimiz 1 kg’lık ve 15 kg’lık olarak iki farklı kilo bazında satılmaktadır. Catzo ürünlerimizde Somonlu (Balıklı), Kuzu Etli, Tavuklu ve Gurme olmak üzere toplamda 4 farklı çeşit bulunmaktadır.

Catzo kedi maması, Yetişkin kediler için önerilen günlük vitamin ve mineral ihtiyacını eksiksiz karşılar. Ürünlerimiz kedinizin bağırsak sağlığını destekler, iskelet ve dişlerini besler, bağışıklık sistemini güçlendirir. Ayrıca ürünümüzde doğa mucizesi keten tohumu kullanılarak OMEGA 3 & 6 yağ dengesi sağlanmıştır.

Ürünlerimiz hijyenik ortamlarda güvenilir besin malzemelerinden ve el değmeden üretilmektedir.

PUPZO Köpek Maması

Pupzo köpek maması, ürünümüz sadece 15 kg’lık paketler halinde biftekli üretilmiştir. Ürünlerimiz köpeğinizin bağırsak sağlığını destekler, iskelet ve dişlerini besler. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirir.

Pupzo köpek maması, yetişkin köpekler için önerilen günlük vitamin ve mineral ihtiyacını eksiksiz karşılar. Ayrıca ürünümüzde doğa mucizesi keten tohumu kullanılarak OMEGA 3 & 6 yağ dengesi sağlanmıştır.

Ürünlerimiz hijyenik ortamlarda güvenilir besin malzemelerinden ve el değmeden üretilmektedir.